TRANSPORT

Główną domeną działalności firmy Gwarant jest transport do 24 t . Posiadamy naczepy typu plandeki, dłużyce oraz wywrotki a także wprowadzamy chłodnie . Jesteśmy firmą która stale się rozwija, obserwujemy technologie, które pozwalają usprawniać procesy transportowe i na bieżąco wprowadzamy je również w naszej firmie.

Tabor a także osprzęt niezbędny przy przewozie jest na bieżąco serwisowany a także wymieniany, mając duże doświadczenie w zakresie transportu różnych ładunków wiemy że dbałość o każdy element procesu zagwarantował nam pozytywne opinie i stałą współpracę z wieloma kontrahentami.

 

transport do Grecji , bezpieczny przewóz ładunków

Wykonujemy transport zarówno lokalny jak i zagraniczny. Kierunkiem na którym jesteśmy regularnie jest Grecja . Towar który przewozimy starannie zabezpieczamy, monitorujemy przebieg całego transportu i informujemy Klienta o kolejnych etapach procesu . 

Przewóz wykonujemy wg wytycznych konwencji AETR z zachowaniem odpowiednich norm czasu pracy kierowców , zasadami BHP oraz innych norm związanych z przewożonym ładunkiem.

 

 

 

 

 

 

× How can I help you?